Studium německého jazyka, které Vás bude bavit!

Užijte si němčinu v celé její kráse! Bezhlavé biflování slovíček? Na to nehraju. Budete se učit němčinu způsobem, který Vás bude bavit. Opravdové spojení s jazykem je totiž základ efektivního a trvalého učení, které vás jen tak neomrzí.

Vy rozhodujete o tom, jakým tématům se budeme věnovat. Přizpůsobím se Vašim potřebám i momentálnímu rozpoložení. Vaše chuť učit se je ale zásadní. Máte ji? Skvělé. Půlka úspěchu je za námi. O tu druhou se postaráme společně!

Studium jazyka je unikátní cesta, která nikdy nekončí. Zajímá mě, jaká je ta Vaše. Ráda Vás na ní budu doprovázet a těšit se z cílů, kterých společnou prací dosáhneme!

Každý student má u mě zaručen individuální přístup a bezpečné a důvěrné prostředí – chci totiž, abyste se při mluvení vždy cítili dobře a uvolněně.

Říká se, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. A nezáleží na tom, kolikrát už jste začali. Důležité je opravdu chtít. Jste připraveni začít nový život s komunikativní němčinou?

Jsem tu pro vás, stačí se ozvat!

Jak učím?

N

Online přes Skype

N

Každý student má u mě zajištěn individuální přístup

N

Vytvářím bezpečné a důvěrné prostředí 

N

Pomocí autentických materiálů

Individuální lekce (60 minut)

Mým hlavním cílem je pomoct Vám najít způsob učení, který Vám bude opravdu vyhovovat. Díky tomu totiž vím, že Vás studium začne bavit a že u něj s radostí vydržíte. 

Chtěli byste…

  • … si konečně najít systém učení, který pro Vás bude zábavný a udržitelný?
  • … si oprášit své znalosti němčiny, ale vůbec nevíte, kde začít?
  • … nejen s němčinou začít, ale taky u učení vydržet a posouvat se?
  • … najít způsob učení, který bude slučitelný s Vaším vytíženým životním stylem?

Začít není snadné. Často jsme tak zahlceni, že vlastně ani nevíme, za který konec naše učení uchopit. A když už si vybereme, převálcují naši chuť do učení každodenní povinnosti.

Způsob ale existuje. I Vy se můžete úspěšně vydat na cestu za novým jazykem, který vám otevře dveře do světa. Jak? Od toho jsem tu já. Ráda Vás na této cestě doprovodím a pomůžu Váš sen splnit!

CENA

5 lekcí: 2900 Kč / 115 €

10 lekcí: 5700 / Kč 220 €

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Na úvodní lekci, která je pro Vás zdarma, si stanovíme plán, který vychází z Vašich cílů. Dohodneme se, na co přesně se potřebujete zaměřit, stanovíme si priority a první akční kroky. Po každé lekci Vám poskytnu zpětnou vazbu v ústní i písemné podobě. Zpětnou vazbu si společně projdeme a domluvíme se, na čem je potřeba zapracovat. Ode mě dostanete tipy, co pro Váš pokrok můžete udělat mimo naše lekce. Společně budeme mapovat Váš pokrok a oslavovat každý krok vpřed. Všechny materiály budete mít k dispozici v Google Clasroom.

Co budete potřebovat?

Kromě odhodlání s Vaší němčinou něco udělat, budete pro online lekce potřebovat dobré internetové připojení, dále počítač nebo tablet. Pro zajištění odpovídající kvality zvuku doporučuji sluchátka s mikrofonem.

Konverzační lekce (30 minut)

Učíte se německy už nějakou dobu? Teoretické znalosti máte, ale chybí vám konverzace a jistota při výslovnosti? Chtěli byste konečně získat sebedůvěru při běžné komunikaci?

Představte si, že…

  • … už se nebojíte potenciálních chyb,
  • … se přestanete stydět za svou výslovnost,
  • … nemusíte při mluvení dlouhé minuty lovit v hlavě skladbu věty ani slovíčka,
  • … si bez mrknutí oka kdykoliv sebejistě popovídáte v němčině!

Strach z mluvení, nedostatek příležitostí k tréninku v praxi a perfekcionismus – právě toto jsou nejčastější zabijáci vašeho jazykového progresu. 

Vy ale můžete být bez obav. Má podpora a nezbytná dávka Vašeho odhodlání posunou Vaše praktické jazykové schopnosti na další úroveň!

CENA

5 lekcí: 1550 Kč / 65 €

10 lekcí: 3000 Kč / 120 €

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Na úvodní lekci, která je pro Vás zdarma si stanovíme plán a dohodneme se, na co se v rámci své mluvené němčiny chcete zaměřit. Během lekcí budete mluvit hlavně Vy, předem se společně domluvíme, jakým způsobem si přejete opravovat chyby. Jde především o to, abyste se během mluvení cítili přirozeně a bezpečně. Po skončení lekce Vám poskytnu zpětnou vazbu v ústní i písemné podobě. Zpětnou vazbu si společně projdeme a domluvíme se, na čem můžete zapracovat mimo lekce. Všechny materiály budete mít k dispozici v Google Clasroom.

Co budete potřebovat?

Kromě odhodlání s Vaší němčinou něco udělat, budete pro online lekce potřebovat dobré internetové připojení, dále počítač nebo tablet. Pro zajištění odpovídající kvality zvuku doporučuji sluchátka s mikrofonem.

Reference

Po 20 letech života v Německu jsem se rozhodla s mou němčinou něco udělat. Zjistila jsem, že pouze žít v německy mluvící zemi nestačí, pokud se člověk jazyku nevěnuje, nikam se neposouvá. Chtěla jsem si zvýšit kvalifikaci a začít studovat, a proto bylo nutné i zlepšit němčinu. Měla jsem mezery v gramatice a neznala slovíčka potřebná pro studium. Především jsem ale nevěděla, kde a jak začít. S Helenou jsme společně udělaly plán přesně podle mých představ a potřeb. Mluvily jsme také o tom, jaký způsob učení mi vyhovuje a jak si můžu opakovat. Po nějaké době jsem si všimla změny, lépe jsem rozuměla filmům, byla jistější při mluvení a pokrok mi dokonce potvrdili i rodilí mluvčí. Lekce s Helenou mi výrazně ulehčily studium a pomohly i v běžném životě.

Hana Weidinger, Gernlinden

Pre konverzačné hodiny s Helenou som sa rozhodla pretože som kvôli práci potrebovala popracovať na mojej nemčine, hlavne som chcela získať istotu pri rozprávaní. Helena má veľmi individuálny prístup, vďaka čomu sa zamerala presne na to, čo som potrebovala. Postupne sa mi podarilo zbaviť sa môjho bloku pri rozprávaní. Helena mi tiež ukázala, ako sa môžem učiť slovíčka a ako si zlepším výslovnosť. Lekcie ma vždy veľmi bavia, cítim sa počas nich uvoľnene. Helena je príjemná a zaujímavá osoba. Je to, ako by som sa stretla s kamarátkou v kaviarni. No ja sa počas toho vždy mnoho vecí naučím.

Lekcie s Helenou boli pre mňa správna voľba a môžem ich len odporúčať.

Katarína Karchňáková, Mnichov

První setkání

Objednat úvodní konzultaci zdarma

Zaujala Vás nabídka mých lekcí? Chcete se se mnou učit německy nebo se domluvit na spolupráci? Napište mi a pojďme se sejít online.

11 + 12 =