Hallo, ich bin Helena!

 

Němčina není jen moje práce. 

Německý jazyk jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bavorsko mě okouzlilo už před více než 10 lety a rozhodla jsem se sem přestěhovat. Díky tomu mám zkušenosti nejen s němčinou jako takovou, ale i s místní kulturou a životními situacemi, které pobyt v zahraničí přináší.

Zjistila jsem, že když si můžu sama vybírat, jakým způsobem budu jazyk studovat, učení mě opravdu baví. A právě proto není zkostnatělý způsob výuky nic pro mě. Zásadně mě ovlivnilo absolvování kurzu Základní principy jazykového koučinku u Lenky Málkové. Prvky jazykové koučinku pravidelně využívám ve svých lekcích a pomáhám tak studentům nejen zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale také řešit potenciální problémy, které s učením jazyka souvisí. 

Kromě jazykového lektorství miluji také umění, ráda fotím, věnuji se sportu a studiu cizích jazyků.

Už se těším, až se poznáme!

Kdo jsou moji studenti?

Nejčastěji jsou to lidé, kteří v některé z německy mluvících zemí žijí nebo se na odchod do ní připravují. Kromě zájmu zlepšit své jazykové dovednosti, řeší i jiné věci. Po letech se k učení jazyka vrací, zabývají se otázkami, jak si na studium najít čas, chtějí si udržet motivaci nebo se zbavit strachu z mluvení. S tím vším jim s využitím principů jazykového koučinku pomáhám.

Helena Janiš

Proč se učit němčinu právě se mnou?

 

  • Učení jazyka pro mě není jen o nekonečném memorování slovíček a gramatických poučkách
  • Ráda učím němčinu živou a autentickou. Zkrátka přesně takovou, jakou uslyšíte, když vyrazíte do německy mluvících zemí
  • Při učení spojuji individuální přístup, efektivitu a osvědčené systémy
  • Pomůžu Vám najít takový způsob studia, který Vám padne jak ulitý
  • Má spolupráce se studenty je vždy postavena na budování důvěrného vztahu. Právě v bezpečném prostředí, ve kterém se cítíte dobře, Vás můžu s citem postrčit mimo Vaši komfortní zónu, ve které dochází k opravdovým zázrakům

A Váš jazykový progres může začít!

Kde mě najdete…

  • Navštivte můj profil na Facebooku
  • Podívejte se na můj profil na Instagramu

Napište mi

Zajímá Vás víc?